Van de week werd mijn oude autoradio vervangen door een nieuwe. De oude gaf mijn cd niet terug, en die wilde ik toch wel graag weer hebben.
Al een tijdje wilde ik mijn zoon de kans geven om iets uit elkaar te halen, zodat hij zelf kon ervaren en zien hoe apparatuur in elkaar zit. Zoonlief mocht zijn gang gaan. De enige voorwaarde was, mijn cd wil ik graag HEEL van je krijgen.
Een glimmende hamer, en een nog glimmender kind gingen samen lawaai maken in de schuur. Vol trots kwamen er allerlei kreten uit de schuur, en ja na een tijdje mijn cd. Dat die toch kapot was kwam doordat bij het uitwerpen er iets in de weg zat, en dit veroorzaakte allerlei krassen. Dit had zoon zelf ontdekt. Bij mijn opmerking: "En nu mag je hem weer in elkaar zetten", kreeg ik gelukkig de 'Ammehoela-mam!' blik.
Zo, nu nog hem laten autorijden, dan kan ik de laatste van zijn 'gevaarlijke ervaringen' lijst afvinken:)
Wil je ook weten waardoor ik me liet inspireren?
Klik dan op deze volgende link.